Про нас

Ми відповідальні

Преміум раціони для котів та собак КЛУБ 4 ЛАПИ розроблені авторитетними міжнародними експертами у сфері харчування домашніх тварин та експортується у 18 країн світу, з них в 10 країн Європи.

Для нас дуже важливе відповідальне ставлення до тварин. КЛУБ 4 ЛАПИ активно підтримує та реалізовує освітні програми та соціальні ініціативи для розвитку культури співіснування з тваринами. Саме тому, преміум харчування КЛУБ 4 ЛАПИ — більше, ніж їжа.

Візьми собаку на роботу. День, який є важливий для всіх собачників у світі, адже так приємно, коли твій чотирилапий з тобою на роботі.

Підтримка проекту KORMOTECH "Маленький принц. Львів, що любить тварин" - уроки у всіх школах Львова для семикласників - підвищення культури поводження з домашніми тваринами в Україні та усвідомлення потреби захисту тварин.

У 2014 році ми підтримали всеукраїнський проект "Не залишай нас в АТО", що допоміг врятувати домашніх тварин, які опинились в зоні бойових дій.

Відкриття першого тренувально-вигульного майданчику для собак у м. Львові.

Частування чотирилапих у ресторані для собак (на фестивалі "У пошуках Made in Ukraine")

Проект "На службі" – це історії про собак, які щодня віддано виконують свої доручення, працюючи у державних установах і службах України.

наші переваги

advantage

М’ясні інгредієнти на першому місці у складі

advantage

4 інгредієнти з 4-х сторін світу для підтримки здоров’я

advantage

Здорова шкіра і блискуча шерсть завдяки Омега 3 + Омега 6

advantage

Найкраща ціна у преміум-сегменті

Наше виробництво

Усі рецептури кормів CLUB 4 PAWS розроблено фахівцями компанії KORMOTECH спільно з американськими та польськими експертами: PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT (USA) та PETFOOD SPECIALITIES (Poland), під наглядом українських ветеринарів.

Ми контролюємо якість та збереження поживних властивостей продукту на усіх етапах його виготовлення. До моменту виходу на ринок, кожен продукт проходить тестування та схвалення авторитетних фахівців галузі.

Голландський інститут тваринного харчування KENNEL DE MORGENSTOND

Французький коледж ветеринарної медицини ONIRIS (вивчення та інженерія продуктів харчування)

Український державний науково-дослідний контрольний інститут

Кошик порожній